Ana Sayfa Bebek Bezi&Islak Mendil
Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
  • Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
  • Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
  • Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
  • Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
  • Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 2 Numara 144 Adet Aylık Fırsat Paketi
Ürün Kodu : 8006540310779       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Prima
849.90 TL   781.91 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Bebeklerin altının kuru kalması, hem onların gece boyunca rahat bir uyku çekmesi hem de pişik gibi sorunların oluşmaması için oldukça önemlidir. Bu sebeple de bebekler için seçilen bezlerin kalitesine, yapısına ve sıvıyı hapsetme seviyesine dikkat etmek gerekir. Ayrıca bebek bezi seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da bebeklerin bedenine uygun bir ürün satın almaktır. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek, ekstra kuru tabaka sağlaması ve pamuk gibi yumuşak bir yapıya sahip olması ile ebeveynler tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Prima Bebek Bezi sayesinde bebeklerin altı çok daha kuru kalır ve bu kuruluk sayesinde de pişik gibi bebekler için rahatsız edici sorunlar ortadan kalkar.

Prima Bebek Bezi ile Bebeğinizin Altı Daha Kuru

Anne ve babalar için bebeklerinin her zaman rahat ve huzurlu hissetmesi oldukça önemlidir. Bebeklerin huzurlu hissetmesini sağlayan en önemli etmenlerden biri de sıvıyı emen ve çok daha kuru bir yüzey sunan bebek bezleridir. Aynı zamanda bebek bezlerinin nefes alan bir yapıda olması da bebeklerin cilt sağlığı açısından önemli detaylar arasında yer alır. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek’in yapısında hava kanalları bulunur ve hava kanalları, havanın bezin içinde rahat bir şekilde dolaşmasına yardımcı olur. Bu hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildi tüm gün ve gece boyunca kolayca hava alır. Aynı zamanda gece boyunca nefes alan bez, bebeğinizin altının kuru kalmasına yardımcı olur. Böylece bebeğiniz çok daha huzurlu ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşar. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek’in yapısında emici mikro pearls tanecikleri bulunur. Bu mikro tanecikler sayesinde sıvı 12 saat boyunca bez içerisine hapsedilir ve sızma yapmaz. Bezin içerisine hapsedilen sıvı aynı zamanda yüzeyin çok daha kuru kalmasına yardımcı olur. Kuru kalan yüzey ise bebeğin cildi ile temasta olan bölgenin kuru kalmasını sağlayarak çeşitli cilt sorunlarının oluşmasının önüne geçer

Prima Bebek Bezi Bedenleri Nasıl Seçilir?

Bebeğinizin bezi içerisinde rahat hissetmesi için dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de satın alacağınız ürünün bebeğinizin bedeni ile uyumlu olmasıdır. Bebek bezinin bedenlerini seçerken çocuğunuzun yaşını göz önünde bulundurmak gerekir. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek’in 2 numaralı bedeni ise yenidoğan bebekler için uygundur. 2 ve üzeri numaralı bebek bezlerinde ise bebeğinizin kaç aylık olduğunu belirlemeniz yeterlidir.

Prima Bebek Bezi ile Pamuk Gibi Yumuşaklık

Bebek bezleri, bebeklerin teni ile sıklıkla temas eder. Bu sebeple de bebeğiniz için satın alacağınız bezin yüzeyinin onun cilt yapısı ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek’in üst yüzeyi bebeklerin cilt yapısı ile uyumlu ve oldukça yumuşak yapıdadır. Hem yumuşak yapısı hem de bezin yapısında yer alan hava kanalları sayesinde bebeğiniz tüm gün ve gece boyunca huzurlu ve mutlu olur. Islaklığın üç emici kanala eşit derecede dağılmasına yardımcı olan teknolojisi ve ergonomik rahat yapısı ise gece boyunca bezin sızdırma yapmasını önleyerek bebeğinizin kesintisiz ve rahat bir uyku çekmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra 144 adetlik aylık fırsat paketi ile sunulan Prima Bebek Bezi Aktif Bebek, bu sayede bebek bezi satın alırken bütçenizi korumaya da yardımcı olur. Siz de yenidoğan bebeğiniz için Prima Bebek Bezi Aktif Bebek’i inceleyebilir, 144 adetlik aylık fırsat paketi avantajından yararlanarak bebeğinizin bezlerini çok daha avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.


 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.