Ana Sayfa Bebek Maması
Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr x 12 Adet
  • Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr x 12 Adet
Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr x 12 Adet
Ürün Kodu : HBCV00002LYQC5       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Hipp
4,339.90 TL   3,992.71 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Maması 350 Gr&Nbsp;

Organik Sütler Kullanılarak Elde Edilmiştir. Anne Sütü İle Beslenmenin Mümkün Olmadığı Durumlarda Kullanılması İçin Hazırlanmıştır. Anne Sütünde Bulunan, Bebeğin İhtiyacı Olan Besinleri İçerir. Ürün İçeriği:

Hipp 1 Organik Combiotic Karbonhidrat Olarak Laktoz İçerir. Hipp 1 Organik Combiotic, Organik Sütten Gelen Protein İçeriğine Sahiptir. İlave Şeker İçermez. Gluten İçermez.

Kullanım Şekli: Karbonhidrat İçermesinden Dolayı Olabildiğince Biberon Yerine Bardak İle Tüketilmesi Sağlanmalıdır. &Nbsp; &Nbsp;

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Maması 350 Gr&Nbsp;

Teknolojinin Gelişmesi İle Birlikte Bebeklerin Tam Olarak İhtiyaç Duyduğu Besinler Çok Daha Rahat Bir Şekilde Hazırlanmaya Başladı.&Nbsp;Hipp 1 Organik Mama,&Nbsp;Organik Formülü İle Bebeklerin Her Türlü Gereksinimini Karşılarken Onları Geleceğe De Başarılı Bir Biçimde Hazırlamayı Amaçlıyor. Doktorların Güvenerek Önerdiği&Nbsp;Hipp 1 Numara Mama,&Nbsp;Organik İçeriğinin Yanı Sıra Bebek Gelişimine Fayda Sağlayan Prebiyotikler De Barındırıyor.

Bebeğinizin Sağlığı İçin Uzman Formül

Uzun Yıllardır Bilindiği Üzere Probiyotikler Bebeklerin Gelişiminde Önemli Bir Noktaya Sahip. Bu Açıdan Zengin Besinlerin Kullanımı Bebeklerin Gelişimi Ve Hastalıklara Karşı Direnci Noktasında Son Derece Yüksek Bir Öneme Sahip Hale Geldi.&Nbsp;Hipp 1 Organik&Nbsp;Bebek Maması, Bir Yandan Bebeklerin Bağışıklığını Artırdığı Gibi Bağırsak Florasının Da İhtiyaç Duyduğu Vitaminleri Sunuyor.&Nbsp;Hipp Mama 1&Nbsp;İçeriği&Nbsp;Aynı Zamanda Omega 3 Ve Omega 6 Gibi Sinir Sisteminde Önemli Yer Kaplayan Yağ Asitleriyle Zenginleştirilmiştir. Bu Temel Yağ Bileşenleri Bebeğin Büyümesini Desteklemekle Kalmaz Beyin Gelişimi İçin De Maksimum Fayda Sağlar. Bebekler, Yaşamlarının İlk Aylarında Dışarıdan Gelen Hastalıklara En Açık Olduğu Dönemi Yaşar Ancak&Nbsp;Hipp 1 Organik&Nbsp;B Ve C Vitamini Destekli Formülüyle İlk Aylardaki Hassas Dönemin Daha Kolay Atlatılmasına Olanak Sağlar. C Vitamini Hücre Duvarlarını Yapılandırarak Hastalıklara Karşı Güçlü Bir Kalkan Oluşturur. B Vitamini İse Sinir Sistemini Güçlendirerek Beyin Gelişimine Olumlu Katkı Sağlar. B Vitaminini Vücut Tek Başına Üretemediği İçin&Nbsp;Hipp 1 Numara Mama&Nbsp;Gibi Pek Çok B Vitamin Grubunu Formülünde Barındıran Devam Sütlerini Tercih Etmek Gerekiyor.

Konforlu Bebeklere Hipp 1 Mama

Almanya\"da Üretilen Formül, Dünyada En Çok Tercih Edilen Birinci Aşama Devam Sütlerinden Biridir. Özellikle Ana Maddesi Süt Olan Devam Sütü Tercih Eden Annelerin, Raflarda İlk Aradığı Ürünlerden Biridir. Almanya?Da Tamamen Organik Ve Denetimden Geçmiş Sütlerden Üretilen&Nbsp;Hipp 1 Organik Bebek Maması&Nbsp;Bebeklerin Protein Ve Kalsiyum İhtiyacını Karşılamaktan Da Geri Kalmıyor. Bebeklerin İlk Aylarının Gaz Sancılarıyla Geçtiği Biliniyor Ancak Hipp 1 Organik&Nbsp;Aktif Prebiyotik İçerdiği İçin Bu Sorunu Büyük Oranda Ortadan Kaldırıyor. Bağırsakları Çok Daha Sağlıklı Çalıştığı İçin Bebekler, Kabızlık Ve Gaz Gibi Problemlerden Büyük Oranda Kurtulmaktadırlar. Ürün Formülünde Bebek Beslenmesinde Yeri Olmayan Şeker Kullanılmamıştır. Anne Sütüne Yakın Bir Yapıda Olduğu İçin Bebekler Tarafından Rahatlıkla Sindirebiliyor. Ayrıca Nişasta Ve Gluten İçermediği İçin Anneler Endişe Duymadan Bebeklerini Besliyor.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.